Chalupa Elisabeth
Pohodová dovolená
v Jizerských horách

Chalupa Elisabeth

* oblast Jizerské hory, okres Jablonec nad Nisou, obec Janov nad Nisou

* Chalupa Elisabeth se nachází v klidné části rekreační oblasti Jizerských hor, u lesa, nedaleko lyžařského areálu Severák.

* Velký Semerink 474, 468 11 Janov nad NisouDruh rekreačního zařízení: chalupa
Možnosti využití: celoročně

Počet obytných místností: 5
Maximální počet lůžek : 12

Domácí mazlíček: vítán

Rekreační objekt je POJIŠTĚN.


AKTUALITA:

Naši milí současní i budoucí klienti. Chtěli bychom Vám říci, že se na vás velmi těšíme a doufáme, že u nás budete opět maximálně spokojeni a vychutnáte si plnými doušky zasloužený odpočinek. Současně vás chceme informovat, že jsme pro naše malé návštěvníky opravili dětské herní hřiště, které je k dispozici za chalupou (houpačky, skluzavka, pískoviště). Pro milovníky kávy jsme připravili i zcela nové venkovní posezení a v kuchyňce na vás čeká kávovar zn. Krups Essenza Mini Piano a k němu šlehač na mléko Aeroccino (je určen pro kapsle zn. Nespresso), abyste si mohli i u nás vychutnat kávu typu espressa, lunga nebo capucina.

A ještě malá poznámka k současné "covidové" situaci: žádné potvrzení o prodělané nemoci, očkování nebo provedeném negativním testu po vás nebudeme požadovat, neboť věříme a pevně doufáme, že všichni naši klienti jsou velice rozumní a že v situaci, kdy se nebudou cítit dobře nebo přijdou do styku s jiným nemocným, nepřijedou, protože nebudou chtít ohrozit ani nás, ani své milé a blízké. Děkujeme za pochopení.
Chalupa a krajina Jizerských hor
dolní pruh
Created by HTK Pro, graphics by Viktor Kolář